ZAPLECZE TECHNICZNE

Budowa wodociągów

Zaplecze kadrowe i techniczne firmy Sowik

Instalatorstwo Sanitarne i C.O. Wodociągi, Kanalizacje Tadeusz Sowik to profesjonalna firma z Rawy Mazowieckiej, która zajmuje się montażem i przyłączem sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Wykonujemy dla naszych klientów i inwestorów także i inne usługi, w tym:

 • przewierty pod drogami i innymi przeszkodami terenowymi
 • drenaże,
 • budowy zbiorników i systemów związanych z sieciami wodno-kanalizacyjnymi, oczyszczalniami ścieków i nie tylko.

Do ich wykonania potrzebny jest zarówno specjalistyczny sprzęt, który umożliwi przygotowanie podłoża i miejsca, w których ma zostać wykonana inwestycja, jak i zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy będą w stanie odczytać przygotowany projekt wykonania inwestycji oraz będą znać zasady budowy wskazanych sieci i obiektów. Firma Sowik posiada zarówno zaplecze techniczne, jak i kadrowe. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

ZAPLECZE TECHNICZNE

Wśród maszyn i sprzętu, które posiada nasza firma można wskazać:

 1. CAT – koparki kołowe M318C lub D
 2. KOMATSU – koparki gąsienicowe Komatsu PC 210 LC8
 3. ATLAS – koparki – m.in. koparki kołowe ATLAS 1704, 1404 i gąsienicowe Atlas 1704, Atlas PC 240 LC
 4. JCB – koparko-ładowarki JCB 3CX Contractor
 5. WACKER NEUSEON – zagęszczarki gruntu DPU 6550, walce do wykopów RT820 , ubijaki/skoczki BS600, młoty do kucia BH23 lub 24, przecinarki do asfaltu BFS 1345
 6. HILTI – drobne elektronarzędzia – młot Hilti TE 1000-AVR, młoty kombi TE 70-ATC/AVR
 7. MAN – samochody samowyładowcze – wywrotki MAN TGA 26.430, MAN TGA 35.400
 8. KRINGS VERBAU lub SBH – szalunki do wykopów

Zróżnicowane urządzenia, w tym sprzęt ciężki, którego używamy podczas naszych prac, pozwala na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych i zaawansowanych przestrzennie zleceń. Jesteśmy w stanie zbudować sieci wodne i kanalizacyjne dla dużych obszarów miast, gmin itp. oraz te same usługi spełnić dla klientów indywidualnych czy konkretnych firm.

Zaplecze techniczne, którym się posługujemy, pozwala nam także na wykonywanie prac na terenach podmokłych, które wymagają odwodnienia, tzw. drenaży.

ZAPLECZE KADROWE

Od momentu powstania firmy stopniowo zwiększała się liczba zatrudnianych osób. Wraz ze zmianą profilu na wykonywanie zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, stanowczo zwiększyliśmy nasze zaplecze kadrowe.

Firmę Sowik tworzy zespół pracowników wyspecjalizowanych i przeszkolonych w zakresie zadań, które są im powierzane. Stawiamy na doświadczenie i praktyczne umiejętności, które sprawdzają się w terenie. Zatrudniamy osoby sumienne, pracowite, dokładne i rzetelne. Zależy nam, aby nasi pracownicy potrafili porozumieć się ze zleceniodawcą – ułatwia to pracę zarówno nam, jak i klientom

Posiadamy tylko zaufanych pracowników, którym nie obawiamy się powierzyć wymagających zadań. Dotyczy to zarówno operatorów maszyn, monterów instalacji, czy osób nadzorujących zgodność wykonywanych inwestycji z planami. Profesjonalność, dokładność i terminowość to cele, które przyświecają firmie Sowik z Rawy Mazowieckiej.

Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą i skorzystania z proponowanych usług – działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego, ale nie tylko.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Kontakt
INSTALATORSTWO SANITARNE I C.O.
WODOCIĄGI I KANALIZACJA
Tadeusz Sowik

96-200 Rawa Mazowiecka
ul. Katowicka 19a

tel. 512 347 687
tel./fax (046) 814 42 21

NAPISZ DO NAS
Proszę wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Proszę wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Proszę wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.