FIRMA

Budowa wodociągów

Sowik – poznaj firmę zajmującą się budową i montażem sieci wodno-kanalizacyjnych z Rawy Mazowieckiej

SOWIK - wodociągi i kanalizacja

Firma Sowik powstała w 1983 roku, z inicjatywy Tadeusza Sowika, który jest jej właścicielem. W początkowym okresie swojej działalności skupialiśmy się na montażu wewnętrznych instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych oraz systemów centralnego ogrzewania. Wraz z kolejnymi latami obecności na rynku, stopniowo poszerzaliśmy zakres usług.

SOWIK - kadra

W latach 90. nastąpił znaczący rozwój naszego przedsiębiorstwa. Firma stopniowo zwiększała ilość pracowników oraz przekierowywała typ proponowanych usług, aby finalnie zająć się wykonawstwem zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych.

Aktualnie specjalizujemy się w realizacji robót inżynieryjnych w zakresie zewnętrznych sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, melioracyjnych, odwodnieniowych oraz w przewiertach pod drogami i innymi przeszkodami, a także robotami ziemnymi.

Dużą zaletą naszej firmy jest to, że zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników, począwszy od operatorów koparek, przez monterów, hydraulików, aż po osoby na stanowiskach kierowniczych. Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie zajmują się wszystkimi etapami montażu sieci wodno-kanalizacyjnych. Przygotowują teren, jak i montują elementy sieci.

SOWIK - zaplecze techniczne

Zaplecze techniczne

Kolejną zaletą firmy Sowik jest jej zaplecze techniczne. Posiadamy własne urządzenia, w tym sprzęt ciężki. Koparki, koparko-ładowarki i inne maszyny będące naszą własnością, pozwalają na niezależność naszych działań od innych podmiotów, co wpływa na tempo wykonywanej pracy. Dodatkowo możemy profesjonalnie przeprowadzać wszystkie rodzaje oferowanych usług, łącznie z odwodnieniami terenu oraz wykonywaniem przewiertów pod drogami itp.

W ciągu swojej działalności wykonaliśmy ponad kilkadziesiąt zleceń z zakresu instalacji sanitarnych, C.O., wodociągów i kanalizacji. Dużą część naszych zleceniodawców stanowią Urzędy Miast i Gmin z województwa łódzkiego i mazowieckiego. Ponadto świadczymy usługi klientom indywidualnym oraz, coraz częściej, firmom z sektora generalnego wykonawstwa.

Jesteśmy cenieni za swoją rzetelność, profesjonalne podejście do zadań oraz terminowość. Nasze usługi są polecane między klientami, co świadczy o obdarzeniu nas zaufaniem. Potwierdzeniem tego mogą być liczne referencje udzielane przez naszych zleceniodawców. Stale się rozwijamy i dbamy, aby wykonywane działania oraz obsługa klienta były zawsze na wysokim poziomie.

Zapraszamy wszystkich inwestorów oraz osoby indywidualne zainteresowane naszą ofertą do kontaktu i współpracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Kontakt
INSTALATORSTWO SANITARNE I C.O.
WODOCIĄGI I KANALIZACJA
Tadeusz Sowik

96-200 Rawa Mazowiecka
ul. Katowicka 19a

tel. 512 347 687
tel./fax (046) 814 42 21

NAPISZ DO NAS
Proszę wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Proszę wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Proszę wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.