BUDOWA KANALIZACJI

Budowa wodociągów

Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków stają się coraz bardziej popularne, głównie ze względu na ich wymiar pro-ekologiczny i koszty eksploatacji, które w perspektywie kilkunastu lat, są o wiele niższe niż koszty zamontowania szamba. Dodatkowo należy wyróżnić ich czynnik bezpieczeństwa – prawidłowo użytkowane nie stanowią zagrożenia dla ujęć wody pitnej.

Obecnie dostępnych jest kilka rodzajów przydomowych oczyszczalni ścieków. Ich wybór zależy od możliwości finansowych klienta oraz od uwarunkowań prawnych i technicznych, obejmujących typ terenu i zachowanie minimalnych odległości od budynków mieszkalnych, studni itp.

Instalatorstwo Sanitarne i C.O. Wodociągi, Kanalizacje Tadeusz Sowik zajmuje się budową każdego rodzaju przydomowej oczyszczalni ścieków w sposób szybki, profesjonalny i dokładny. Przeprowadzamy realizację takich projektów, jak:

1oczyszczalnia z drenażem rozsączającym

2oczyszczalnia z filtrem piaskowym

3oczyszczalnia z filtrem gruntowo – roślinnym

4oczyszczalnia ze złożem biologicznym

5oczyszczalnia z komorą osadu czynnego

W zależności od typu wybranej oczyszczalni związany jest sposób jej montażu i podłączania. Po oczyszczeniu ścieków mogą być one odprowadzane do odbiornika, którym najczęściej jest grunt, woda stojąca lub woda płynąca. Należy pamiętać, że jeśli przetworzone ścieki mają być dostarczane do gruntu, to wówczas konieczne jest zastosowanie tzw. drenażu rozsączającego.

Pracownicy firmy Sowik, którzy są przygotowani technicznie i merytorycznie do wykonania tego typu projektów. Przeprowadzą działania związane z budową i montażem przydomowej oczyszczalni ścieków, takie jak:

  • wymierzenie działki i miejsc, w których mają być zamontowane elementy oczyszczalni,
  • przygotowanie podłoża – wykonanie wykopów i ich zabezpieczenie,
  • zamontowanie elementów oczyszczalni,
  • podłączenie przydomowej oczyszczalni,
  • zasypanie wykopów i przywrócenie dawnego wyglądu terenu.

Firma Sowik z Rawy Mazowieckiej zajmuje się montażem i przyłączem przydomowych oczyszczalni ścieków już od kilku lat, wraz z nastaniem popularności tej metody. Gwarantujemy wysoką jakość usług, wykonywanych rzetelni i na czas. Potwierdzeniem naszych słów mogą być liczne referencje udostępnione do wglądu dla wszystkich klientów. Sowik prowadzi swoje działania głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego, ale nie tylko.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Kontakt
INSTALATORSTWO SANITARNE I C.O.
WODOCIĄGI I KANALIZACJA
Tadeusz Sowik

96-200 Rawa Mazowiecka
ul. Katowicka 19a

tel. 512 347 687
tel./fax (046) 814 42 21

NAPISZ DO NAS
Proszę wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Proszę wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Proszę wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.